חנן יובל

"אתם זוכרים את השירים"

הזמר והמלחין חנן יובל הוא אחד מאבות המזון של הזמר העברי והתרבות הישראלית, לאורך כחמישה עשורים, הן כמלחין מובחר והן כמבצע ייחודי, לבדו ובהרכבים מוצלחים ושילובים רבים לאורך השנים.

 

במופע האינטימי “אתם זוכרים את השירים” מביא חנן יובל מבחר מיצירתו ועשייתו רבת השנים, יצירה ועשייה שהפכו לחלק מפס הקול שלנו. מאות משיריו, שהלחין לעצמו ולאחרים, כמו : “אתם זוכרים את השירים”,”ואם השיר הזה נשמע לכם מוכר”, “אני וסימון ומואיז הקטן”, “שהשמש תעבור עלי”, “הלילה הוא שירים”, ועוד ועוד, לצד ביצועיו המרגשים ל”ליל חניה”,”אגדת דשא”, צרות טובות” ועוד - שהפכו זה מכבר לנכסי צאן ברזל אצל כולנו. לכל אלה – מצטרף כישרונו של חנן ליצור קשר חם, בלתי אמצעי ומרגש עם קהלו והתוצאה הנה חוויה ישראלית במיטבה.

 

יובל הינו פעיל חברתי התורם בלי הרף לסביבתו, כמו גם לאוכלוסיית אמני ישראל.  ב - 2018 זכה חנן יובל בפרס מפעל חיים של אקו”ם על תרומתו העצומה למוסיקה הישראלית.

*מופע מיוחד לימי הקורונה באווירה אינטימית לקיבוצים, יישובים ולאירועים מצומצמים, ע"פ הנחיות משרד הבריאות.

להזמנת הופעות ופרטים נוספים צרו קשר

מיכל שגיב הפקות 054-2254466 michals.pro@gmail.com

© כל הזכויות שמורות למיכל שגיב הפקות | בין האמנים המיוצגים במשרדינו: דני בסן / אוהד חיטמן / חנן יובל /  אפרים שמיר, יואל לרנר ומוטי דיכנה שרים ביטלס / שלמה יידוב / אפרים שמיר / המופע ”נפגשנו“ של אפרים שמיר ואלון אולארצ‘יק / "שלושתינו"  - חנן יובל דורית ראובני ואורי הרפז / "חשבנו שיהיה רומטי" יואב גינאי ואוהד חיטמן במופע משותף